Dia a dia

28 Mar

  • Sala 2
Mèxic
2017
95 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà
Sessions programades
  • dijous 28 Mar - 10.00
Cuba, França
2005
90 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà
Sessions programades
  • dijous 28 Mar - 10.00
  • Sala 1
2014
104 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà
Sessions programades
  • dijous 28 Mar - 10.30
  • Sala 2
Colòmbia, Dinamarca, Mèxic
2018
125 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Wayú, espanyol i anglès amb subtítols en espanyol

Sessions programades
  • dijous 28 Mar - 19.30

29 Mar

  • Sala 4
Argentina
2017
72 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà
Sessions programades
  • divendres 29 Mar - 17.30
  • Sala 4
  • Sala 4
Afganistan, Alemanya, Argentina, Espanya, França, Uruguai
2018
122 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà
Sessions programades
  • divendres 29 Mar - 19.00
  • diumenge 31 Mar - 21.55
Seccions de la Mostra:
Sessions programades
  • divendres 29 Mar - 19.00
  • Sala 4
  • Sala 4
Argentina
2017
74 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Espanyol

Sessions programades
  • divendres 29 Mar - 22.15
  • dilluns 1 abr. - 17.30

30 Mar

  • Sala 4
  • Sala 4
Alemanya, Argentina, Espanya
2018
82 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Anglès i espanyol, amb subtítols en espanyol

Sessions programades
  • dissabte 30 Mar - 17.00
  • dilluns 1 abr. - 21.45
Seccions de la Mostra:
Sessions programades
  • dissabte 30 Mar - 18.30
  • Sala 4
Brasil
2018
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Portuguès amb subtítols en espanyol

Sessions programades
  • dissabte 30 Mar - 18.30
  • Sala 4
Argentina, Espanya
2018
117
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Espanyol

Sessions programades
  • dissabte 30 Mar - 22.00

31 Mar

  • Sala 4
Alemanya, Brasil, França, Noruega, Paraguai, Uruguai
2019
97 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Espanyol

Sessions programades
  • diumenge 31 Mar - 17.15
  • Sala 4
Noruega, Veneçuela, Xile
2017
82 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Espanyol

Sessions programades
  • diumenge 31 Mar - 19.15
Seccions de la Mostra:
Sessions programades
  • diumenge 31 Mar - 19.15
  • Sala 4
  • Sala 4
Afganistan, Alemanya, Argentina, Espanya, França, Uruguai
2018
122 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà
Sessions programades
  • divendres 29 Mar - 19.00
  • diumenge 31 Mar - 21.55

1 abr.

  • Sala 4
  • Sala 4
Argentina
2017
74 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Espanyol

Sessions programades
  • divendres 29 Mar - 22.15
  • dilluns 1 abr. - 17.30
Seccions de la Mostra:
Sessions programades
  • dilluns 1 abr. - 19.00
  • Sala 4
Cuba, Espanya
2017
93 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Espanyol, anglès i rus, amb subtítols en espanyol

Sessions programades
  • dilluns 1 abr. - 19.00
  • Sala 4
  • Sala 4
Alemanya, Argentina, Espanya
2018
82 min
Seccions de la Mostra:
Cinema llatinoamericà

Llengües Anglès i espanyol, amb subtítols en espanyol

Sessions programades
  • dissabte 30 Mar - 17.00
  • dilluns 1 abr. - 21.45